مشاوره و سفارش

  • 11 + 4 =

شرکت برنج سانی رایس

برنج هندی و برنج پاکستانی همانطور که از اسمشان پیداست محصولاتی وارداتی از کشورهای هندوستان و پاکستان هستند که برای مصرف عموم مردم جهت رفع گرسنگی کاربرد دارند. این محصول در وزن های 5 الی 50 کیلوگرم با برندهای تجاری مختلف بسته بندی می شود. کشور ایران به جهت سطح کشت کم و تقاضای روز افزون این محصول را از کشورهای مختلف واردات می کند.

درباره خرید مستقیم از مرکز عمده فروشی برنج پاکستانی چه میدانید؟
تولید و خرید و فروش برنج تناژ بالا

برنج پاکستانی

این نوع برنج بیشتر مناسب برای مصارف خانگی، مهمانی ها و مجالس بوده به علت اینکه به خوبی ری (قد می کشد) می کند، ظاهر بسیار خوبی دارد، خوش طعم و همچنین خوش عطر بوده و بیشتر از هر نوع برنج خارجی دیگر به برنج های ایرانی شباهت دارد.

این نوع برنج نسبت به برنج هندی از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد که از این برنج می توان در مکان عمومی مثل : رستوران ها ، هتل ها ، بیمارستان ها و غیره استفاده کرد .

برنج هندی

برنج هندی (1121) و به طور کلی برنج محصولی است که بازار مشتاق و مشتری پسندی در ایران دارد. در حال حاضر ایران با اینکه یکی از تولیدکنندگان برنج در دنیاست اما به عنوان چهارمین کشور وارد کننده این محصول در دنیا شناخته می شود.

هندوستان از بزرگ ترین تولید کنندگان برنج در دنیا محسوب می شود .برنج هندی توسط تاجران به کشور های مختلف دنیا صادرات می شود .

بهترین قیمت فروش برنج هندی در فروشگاه های ایران یافت می شود. برنج هندی به خاطر کیفیت و قیمت مناسبی که دارد توانسته است بین بقیه برنج ها محبوبیت خود را چه در داخل کشور چه در قسمت بین المللی حفظ کند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
برنج ایرانی ( محلی )شامل انواع برنج ایرانی : طارم هاشمی ، فجر
، عنبربو، چمپا و غیره
سفارشیموجودتماس بگیرید
برنج هندیشامل انواع برنج هندی : 1121 ، استیم ، سیلان و غیرهسفارشیموجودتماس بگیرید
برنج پاکستانیشامل انواع برنج پاکستانی 386 ، سوپر باسماتی و غیرهسفارشیموجودتماس بگیرید
برنج تایلندیشامل انواع برنج تایلندی دانه بلند و دانه کوتاهسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 7 − 7 =

ایمیل

Sunyrices@gmail.com

کانال تلگرام

sunyrice@

لوکیشن شرکت برنج سانی رایس در Google Map

Call Now Buttonتماس بگیرید