آخرین قیمت برنج دم سیاه درجه یک

برنج دم سیاه درجه یک یکی از با کیفیت ترین برنج های ایرانی است که در شمال کشور تولید می‌شود و قیمت ارائه آن با توجه به میزان عرضه و تقاضا و بسیاری از المان های دیگر می تواند بسیار متغیر باشد. خریداران برنج به خصوص آنهایی که به صورت عمده آن را برای ارائه در داخل یا صادرات به دیگر کشورها نیاز دارند باید از آخرین قیمت این برنج به طور دقیق مطلع باشند و بر اساس نرخ به دست آمده نسبت به سفارش آن اقدام کنند.

آخرین قیمت برنج دم سیاه درجه یک

بررسی کیفی برنج دم سیاه درجه یک

بررسی کیفی برنج دم سیاه درجه یک برنج دم سیاه از نوع درجه یک آن از جمله برنج های قد بلند و پر محصول به شمار می رود که در شهرهای لاهیجان و رشت به مقدار زیادی تولید می گردد؛ این برنج از نظر کیفی دارای ویژگی‌های بسیار ممتازی است از جمله این که پس از پخت ساعت ها همچنان نرم باقی می ماند و یکی از برنج های بسیار خوشمزه است.

از ویژگیهای کیفی این محصول می‌توان به طول آن پس از پخت اشاره کرد که به ۱۲.۱۵ میلیمتر می رسد و رنگ آن همانند بسیاری از برنج های شمال کشور سفید مایل به کرم است؛ شکل ظاهری این برنج شباهت فراوانی به رقم هاشمی دارد با این تفاوت که قد برنج دم سیاه نسبت به هاشمی بسیار بلند تر خواهد بود.

این برنج از محبوب ترین برنج ها برای مهمانی ها و مجالس است و به طور معمول آن را جزو برنج های قد بلند دسته بندی می کنند؛ از انواع مختلف این نوع برنج می توان به دم سیاه استخوانی و صدری دم سیاه اشاره کرده که از جمله بهترین های این برنج به شمار می‌روند.

خرید برنج دم سیاه درجه یک

خرید برنج دم سیاه درجه یک اگر قصد خرید مرغوبترین برنج ایرانی را دارید و در میان انواع مختلف برنج‌های شمال کشور سردرگم شده اید می توانید برنج دم سیاه درجه را امتحان کنید زیرا از نظر بسیاری از ایرانیان یکی از بهترین‌های برنج ایرانی به شمار می‌رود که خرید از فروشنده این محصول بسیار راحت می باشد.

برای خرید برنج دم سیاه کار ساده ای در پیش دارید و می توانید از همین سایت هم از مشخصات کامل این برنج مطلع شوید و هم قیمت برنج دم سیاه را به صورت روزانه در اختیار داشته باشید که در نهایت این به شما کمک می کند که بتوانید با اطمینان بیشتر این محصول را درخواست کنید.

برای خرید این برنج نیازی به حضور فیزیکی در محل فروش و ارائه آن ندارید و می توانید این برنج را به صورت فله یا کیسه‌ای از همین سایت سفارش داده تا در کمترین زمان توسط فروشنده برای شما رزرو و ارسال گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما