برنج عنبربو تهران با کیفیت

بزرگ ترین بازار خرید و فروش برنج در شهر تهران قرار داد که انواعی از برنج های شمالی و عنبربو در این بازار یافت می شود. برنج عنبربو در این بازار دارای مشتری های زیادی می باشد چون از لحاظ قیمت بسیار مناسب تر از برنج های شمالی است و از لحااظ عط و کیفیت با برنج طارم شمالی رقابت می کند. مصرف برنج عنبربو به دلیل خواص فراوان برای کودکان و سالمندان توصیه می شود.

برنج عنبربو تهران

برنج عنبربو شیراز

بزرگترین بازار خرید و فروش برنج در شهر تهران قرار دارد که انواع برنج شمالی در این بازار خرید و فروش می شود. برنج عنربو هم در میان این برنج های شمالی راه خود را پیدا کرده است و مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است. برنج از وعه های غذایی اصلی در کشور ما است که بیشترین کشت آن در شمال و در شهرهای گیلان و مازندران است. این کشت در حدود ۸۰ درصد می رسد و ۲۰ درصد از برنج های تولیدی در کشور هم در شالیزارهای جنوب کشور تولید می شوند. به دلیل اینکه کشت برنج در جنوب با آب های بسیار شور صورت می گرفت تولید کنندگان فکر نم کردند که این برنج کیفیت خوبی را دارا باشد اما اکنون این برنج بسیار معروف و پر طرفدار شده و به عنوان یکی از مشهورترین برنج های ایرانی در کل دنیا شناخته می شود.

خرید و فروش عمده برنج عنبربو در تهران

برنج عنبربو دزفول

در بازار تهران برنج عنبربو بیشتر به صورت عمده خرید و فروش می شود که با خرید عمده قیمت این برنج بسیار مناسب تر می شود.

خرید برنج عنبربو به دو صورت امکان پذیر است:

  1. به صورت حضوری
  2. به صورت غیر حضوری و آنلاین و اینترنتی

خرید به صورت آنلاین باید از طریق سایت های معتبر صورت بگیرد. برنج عنبربوی درجه یک با عطر فوق العاده ای که دارد برای مهمانی ها و مجالس مناسب است چون در برنج درجه یک نیم دانه وجود ندارد و تمامی دانه ها سایز یکسانی دارند. در بازار تهان دلیل معروفیت این نوع برنج را علاوهه بر کیفیت و عر خوبش خونگرمی مردم خوزستان عزیز است که بااعث جلب مشتری می شود.

کیفیت برنج عنبربو در تهران

برنج عنبربو اعلا

این نوع برنج به دو صورت فله یا بسته بندی در بازار توزیع می شو که نسبت به نوع بسته بندی قیمت ا متفاو می باشد و بیشتر اینبسه بندی هبه صورت گونی ۱۰ کیلوگرمی است. کارخانجات بسیاری در کل  کشور به خصوص در شهر تهران اقدام به شالیکوبی برنج عنبربو می کنند. برنج عنبربو از لحاظ کیفیت با برنج طارم شمال در رقابت است و این برنج نسبت به برنج طارم مشتریهای بیشتری دارد چون از لحاظ قیمت بسیار ارزان تر از برنج شمالی است. برای پخت برنج عنبربو باید از آب کم تری نسبت به برنج های شمالی استفاده شود. مصرف برنج عنبربو به دلیل خاصیت دارویی فراوان آن برای کودکان و میانسالان بسیار پیشنهاد می شود چون باعث کاهش فشار خون و تری گلیسرید خون می شود و طبع آن نیز نسبت به انواع برنج های دیگر گرم است . نکته ی دیگری که بسیار مهم است و باعث جذب مشتری های زیادی برای این نوع برنج شده ارگانیک بودن آن است و بدون هیچ کود و سمی کشت می شود. از سبوس و پوست این برنج نیز استفاده می شود چون دارای خواص فراوانی استو منبع ویتامین B است و برای سلامت پوست و مو در بسیاری از کرم ها از پودر سبوس این نوع برنج استفاده می شود و پزشکان نیز مصرف پودر سبوس برنج عنبربو یا پودر پوسته برنج را توصیه می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما