مرکز فروش برنج عنبربو قیمت روز

برنج عنبر بو دارای قیمت روز بسیار مناسبی در مقایسه با کیفیت و مرغوبیت خود می باشد که معمولا مشتریان زیادی به خرید عمده و تناژ بالای این محصول می پردازند.

برنج عنبر بو دارای مزایا و ویژگی هایی است که آن را از سایر برنج ها مجزا می کند مانند زود هضم بودن آن ، تقویت عملکرد قلب ، حفظ سلامت و رشد مو ، درمان بیماری هایی نظیر کم خونی و … .

قیمت ارزان برنج عنبر بو موجب خرید و فروش بیشتر آن و نیز صادرات آن به کشور های دیگر می شود.

برنج عنبربو قیمت روز

مرکز پخش برنج شمال

امروزه یکی از پر مصرف ترین غلات در میان خانوار ایرانی برنج می باشد که توجه به کیفیت و نیز عطر و بوی مطبوع از گزینه های اول در خرید برنج محسوب می شود.

اکثر مردم در خرید برنج به دنبال برنج هایی هستند مانند طارم ، هاشمی ، صدری و کامفیروزی که دارای کیفیت به نسبت خوب و عطر کم می باشند.

با شناخته شدن برنج عنبر بو و نیز طعم و عطر و بوی عامه پسند آن تمام توجهات به خرید این محصول ایرانی جلب شد که علاوه بر درجه ۱ بودن از قیمت روز بسیار مناسب تری در مقایسه با برنج های دیگر می باشد.

کاشت برنج عنبر بو بیشتر در استان های اهواز ، ایلم ، شوشتر ، خوزستان و رشت انجام می شود و از ویژگی های بسیار مطلوب در کاشت آن مقاومت بالای آن نسبت به حشرات و نیز کم آبی می باشد.

مزایا و ویژگی های برنج عنبربو

مرکز پخش برنج در تبریز

برنج عنبر بو دارای مزایا و ویژگی های بسیاری است به طور مثال پتاسیم موجود در این برنج موجب حفظ سلامت قلب و نیز پیشگیری از عارضه های قلبی و سکته قلبی می شود.

مصرف برنج عنبر بو در افراد دیابتی و نیز دارای فشار خون مضر نمی باشد زیرا که ساختار برنج عنبر بو طوری است که مقاوم در برابر انسولین درافراد دیابتی می باشد.

کلسترول موجود در برنج عنبر بو به قدری کم است که هیچگونه آسیبی به سلامت بدن وارد نمی کند و مواد معدنی و آهن موجود در آن در درمان بیماری های کم خونی و نیز تالاسمی بسیار موثر می باشد.

برنج عنبر بو حاوی مقادیر بالایی از فیبر و فسفر می باشد که در تقویت رشد مو و ناخن و نیز کلسیم آن در مرمان پوکی استخوان بسیار موثر می باشد.

قیمت روز برنج عنبربو در خرید و فروش

مرکز پخش برنج طبیعت

برنج عنبر بو در دو نوع نیم دانه و نیز دانه های کامل وجود دارد که به طور معمول خرید و فروش نوع تمام دانه آن به علت کیفیت بیشتر و یکدستی آن و قاقد ضایعات بودن بیشتر انجام می گیرد اما قیمت روز آن کمی از نوع نیم دانه آن بیشتر است.

شرکت های بازرگانی فراوانی نیز به فروش حضوری و مستقیم و همچنین فروش اینترنتی برنج عنبر بو می پردازند که باید در خرید از این شرکت ها به معتبر بودن آن ها نیز توجه داشت.

شرکت تولیدی سانی رایس از جمله شرکت هایی است که به فروش عمده و جزئی برنج عنبر بو با قیمت روز مناسب و کیفیت بالا به مشتریان خود می پردازند.

قیمت روز برنج عنبربو و صادرات آن

مرکز پخش برنج خاطره

فروش برنج عنبر بو معمولا در بسته بندی های ۱۰ کیلویی انجام می شود و قیمت آن در مقایسه با برنج های دیگر بسیار مناسب و ارزان می باشد.

افراد زیادی به منظئر سود آوری به خرید و فروش برنج عنبر بو و نیز صادرات آن به کشور های همسایه به عال قیمت روز مناسب می پردازند.

قیمت برنج عنبر بو در کیسه های ۱۰ کیلویی تقریبا از ۳۲۰ هزار تومان تا قیمت ۴۱۵ هزار تومان متغیر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما