فروش عمده برنج عنبربو کارون

برنج عنبر بو کارون از جمله برنج های جنوبی است که دارای طبع گرم و عطر و طعم بالایی می باشند که معمولا در بسته بندی های ۵ تا ۱۰ کیلویی به مشتریان خود عرضه می کنند.

برنج عنبر بو کارون دارای فواید و ویژگی های بی نظیری می باشد که برخی از آن ها شامل تقویت قلب ، افزایش اشتها در افراد ، پیشگیری از بروز سرطان و تقویت پوست و ماهیچه ها می باشد.

افراد زیادی به خرید عمده برنج عنبر بو کارون می پردازند که موجب به صرفه شدن قیمت خرید و نیز کاهش قیمت می شود.

برنج عنبربو کارون

نمایندگی فروش برنج عنبربو

برنج عنبر بو کارون از انواع نمونه های با کیفیت و مشتری پسند برنج عنبر بو بوده که از ویژگی ها و خواص زیادی بهره می برد.

برنج عنبر بو کارون در مناطق جنوب کشور کشت شده و عطر و طعم آن در مقایسه با برنج های دیگر مثال زدنی است و هر ساله حجم بالایی از این برنج تولید می شود.

دانه های برنج عنبر بو کارون کوچک و توپر است و در هنگام پخت زیاد   قد نمی کشد و بهتر است که قبل از زمان پخت آن را در آب و نمک خیس نمایید.

قیمت برنج عنبر بوی کارون نسبت به برنج های شمال کشور بسیار ارزان تر است که همین موجب جلب بیشتر مشتریان به خرید عمده و جزئی این محصول می شود.

برنج عنبر بو کارون در شرکت ها و نیز مراکز بسته بندی به صورت ۵ الی ۱۰ کیلویی در فروشگاه ها به مشتریان ارائه می شود.

فواید برنج عنبربو کارون

نخودچی برای صادرات

برنج عنبر بو کارون دارای فواید و مزایای بسیار زیادی است که برخی از این فواید به شرح زیر می باشد :

  • بسیار مفید در بهبود عملکرد قلب و نیز تقویت آن
  • حفظ دستگاه ایمنی بدن و نیز دستگاه عصبی
  • تقویت حافظه و نیز افزایش عملکرد های مغزی
  • بهبود سلامت پوست و مو و تقویت ماهیچه های بدن
  • جلوگیری از ابتلا به سرطان و نیز درمان سرطان ریه
  • افزایش اشتها در افراد +و کمک به درمان بیماری های روحی و افسردگی و …

برنج عنبر بو کارون به دلیل بهره مندی از فواید و ویژگی های نام برده شده از پر خرید و فروش ترین انواع برنج محسوب می شود و هر ساله کشاورزان زیادی به کاشت و برداشت این برنج مشغول می شوند.

خرید عمده برنج عنبربو کارون

مرکز پخش عمده برنج هندی

فروشگاه ها ، شرکت های بسته بندی ، صادر کنندگان برنج ، شرکت های عرضه کننده ، هایپر مارکت ها و … به خرید برنج عنبر بو کارون به صورت عمده می پردازند که برای نگهداری از این برنج در خرید عمده   باید آن را در جای خشک و خنک قرار داد.

برنج عنبر بو کارون دارای طبع گرم و مناسب برای افراد سرد مزاج       می باشد و دانه های این برنج بسیار یکدست و مرغوب است و کیفیت آن    در مقایسه با برنج های خارجی موجود در بازار بسیار محبوب می باشد.

خرید عمده برنج عنبر بو کارون از موارد مهم در کاهش قیمت خرید آن محسوب می شود که با این روش می توان حجم بالاییی از محصول را با قیمت مناسب تهیه نمود.

قیمت و صادرات برنج عنبربو کارون

مرکز پخش برنج ویکتوریا

شرکت های زیادی در زمینه تولید و نیز فروش برنج عنبر بو کارون فعال می باشند که برای اطلاع از قیمت روز برنج عنبر بو کارون می توان به این شرکت ها و نیز وبسایت های معتبر مراجعه نمود.                                      برخی از شرکت ها و تولیدی ها برنج عنبر بو کارون را با ارائه نمونه محصول امکان بررسی کیفیت و نیز یکدستی محصول را در اختیار

مشتریان قرار می دهند که به همین وسیله افراد زیادی به خرید عمده آن می پردازند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما