برنج عنبربو کیلویی چند؟

قیمت برنج عنبر بو به صورت کیلویی با توجه به نوع شمالی و یا جنوبی بودن و نیز حجم خرید و سایر موارد متفاوت می باشد و قیمت برنج عنبر بو شمال با نام چمپا کمی بیشتر است.

از بهترین روش های خرید برنج عنبر بو خرید آن به صورت اینترنتی از وبسایت های معتبر می باشد که موجب کاهش قیمت و زمان خرید محصول خواهد شد.

برنج عنبر بو دارای فواید بی نظیری است و قیمت آن در بازار بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای خرید مشتریان می باشد.

برنج عنبربو کیلویی چند

خرید عمده برنج شیرودی

برنج عنبر بو در بازار دارای تنوع از لحاظ حجم ، نوع بسته بندی ، استان تولید کننده آن ،شکل ظاهری و قیمت می باشد اما همگی دارای کیفیت و

مرغوبیت بالا و عطر و طعم بی نظیر می باشند.

قیمت هر کیلو برنج عنبر بو به نسبت سایر برنج های موجود در بازار بسیار مناسب می باشد و با توجه به نوع چمپا و یا برنج عنبر بوی جنوب بودن قیمت های متفواوتی دارند و نوع چمپا به دلیل تنوع بیشتر کمی گران تر است.

امروزه با شناخته شدن برنج عنبر بو و کیفیت و مزایای آن بازار فروش این برنج رونق گرفته به طوری که هر ساله حجم بالایی از این برنج توسط کشاورزان در شالیزار ها کشت شده و پس از فصل برداشت با فروش آن سود بالایی را به دست می آورند.

خرید برنج عنبربو از وبسایت های اینترنتی

خرید برنج

توجه مردم در خرید برنج عنبر بو ، به صرفه بودن قیمت خرید می باشد و از رو ش هایی که موجب مقرون به صرفه تر شدن خرید خواهد شد مراجعه به وبسایت های معتبر اینترنتی در خرید می باشد زیرا علاوه بر کاهش قیمت خرید نیاز به رفت و آمد و نیز صرف زمان در خرید را ندارد.

برخی از وبسایت های اینترنتی برای فروش محصولات خود به خصوص برنج عنبر بو ارسال رایگان محصول را به درب خانه مشتریان انجام می دهند.

در روش خرید برنج عنبر بو از وبسایت های اینترنتی می توان با حذف واسطه ها در فروش محصول در کاهش قیمت آن بسیار موثر واقع شد و نیز برای اطلاع از قیمت محصول می توان با کارشناسان فروش محصول تماس گرفت.

فواید برنج عنبربو در خرید

خرید برنج عنبربو خوزستان

طبق فواید و ویژگی های برنج عنبر بو با مقایسه آن به دیگر برنج های موجود در بازار برنج عنبر بو امروزه از سالم ترین و مغذی ترین برنج ها محسوب می شود که همین در افزایش مشاتری و نیز طرفداران بسیار موثر می باشد.

خوزستان در تولید برنج عنبر بو دارای رتبه سوم می باشد که از با کیفیت ترین و پر عطر ترین برنج ها را تولید می نماید.

برنج عنبر بو دارای فواید بی شماری است مانند سبک و زود هضم بودن آن که این برنج مانع ایجاد کلسترول و چربی های اضافی در بدن می شود.

برنج عنبر بو حاوی ویتامین ، مواد معدنی و فیبر است که موجب حفظ سلامت بدن می شود.

قیمت گذاری هر کیلو برنج عنبربو در خرید

خرید برنج عنبر بو شوشتر

برنج عنبر بو سالانه حدود ۱۸ هزار تن تولید خواهد شد که قیمت آن بسیار مناسب تر نسبت به سایر برنج ها است اما برنج چمپا قیمت بالاتری دارد.

به دلیل مقاوم بودن برنجج عنبر بو در برابر کم آبی ، آفات و حشرات افراد زیادی در زمینه کاشت این محصول فعال هستند که تولید بالای آن در کاهش قیمت خرید تاثیر گذار است.

قیمت های برنج عنبر بو عبارتند از :

  1. برنج عنبر بو خوش عطر ۱۰ کیلو ۰۰۰/۳۲۰ هزار تومان
  2. برنج عنبر بو نیم دانه      ۰۰۰/۲۳۰
  3. برنج عنبر بو شوشتر ۱۰ کیلو ۰۰۰/۲۸۰

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما