اطلاعات درباره رنگ برنج عنبربو

برنج عنبر بو امروزه در اکثر استان های شمالی ، جنوبی و مرکزی کاشته می شود و رنگ برنج عنبر بو کرمی مایل به طلایی می باشد که دارای عطر و طعم بی نظیری است. برنج عنبر بو بسیار سبک و زود هضم بوده و از ایجاد چربی در بدن جلوگیری می نماید. خرید عمده برنج عنبر بو توسط مراکز زیادی مانند مراکز طبخ غذا ، رستوران ها ، هتل ها و… انجام می گیرد و قیمت این برنج بسیار مناسب و به صرفه می باشد.

رنگ برنج عنبر بو

صادرات برنج عنبربو

برنج عنبر بو بیشتر در شهر های خوزستان ، اهواز ، شوشتر ، باغلمک ، شادگان ، دزفول و… کشت می شود که هر ساله هزاران تن از این برنج وارد بازار فروش می شود. رنگ برنج عنبر بو کرمی مایل به طلایی می باشد و عطر و طعم آن بی نظیر می باشد. برنج عنبر بو در انواع برنج عنبر بو سیروان ، امامی و چمپا می باشد که برنج عنبر بوی سیروان در استان ایلام کشت شده و دارای مرغوبیت بسیار زیادی می باشد. برنج عنبر بو امامی با نام گلالک نیز شناخته می شود که در استان شوشتر کشت شده که یکی از انواع با کیفیت برنج عنبر بو می باشد. برنج عنبر بوی چمپا در استان های شمالی نظیر رشت و ساری کاشته می شود که دارای طبع سردی می باشد.

خرید و فروش برنج عنبر بو

خرید عمده برنج قهوه ای

خرید و فروش برنج عنبر بو به علت عطر و عم مرغوب و کیفیت مشتر پسند و نیز بهره مندی از قیمت مناسب بسیار انجام می گیرد. برنج عنبر بو بسیار سبک بوده و این مورد موجب زود هضم بودن آن می باشد و از ایجاد چربی در بدن جلوگیری می نماید. برنج عنبر بو معمولا به روش های کته ای و آبکش تهیه می شود که اکثر مشتریان این محصول این برنج را به روش کته ای تهیه می نمایند که موجب حفظ ویتامین و مواد معدنی موجود در این برنج در هنگام پخت خواهد شد. بهتر است که برنج عنبر بو را در مکانی خشک و دور از نور مستقیم آفتاب نگه داری می نمایید تا ماندگاری این برنج بالا رود که ماندگاری آن حدود ۷ ماه می باشد.

مراکز خرید عمده برنج عنبر بو

خرید برنج

امروزه مراکز زیادی به خرید عمده برنج عنبر بو می پردازند که برخی از آن ها عبارتند از : رستوران ها ، فروشگاه ها ، پادگان ها ، مراکز طبخ و تهیه غذا ، خوابگاه ها و… می باشد. علت خرید عمده برنج عنبر بو مناسب بودن قیمت این برنج در مقایسه با بقیه برنج های موجود در بازار می باشد. از تولید کنندگان این برنج می توان به استان های خوزستان و ایلام اشاره نمود که در تولید این برنج خوش عطر و بو بسیار موثر واقع شده اند. برنج عنبر بو در دو نوع نیم دانه و تمام دانه است که نوع تمام دانه آن پر فروش تر می باشد.

قیمت گذاری برنج عنبر بو

خرید عمده برنج هندی gtc

قیمت برنج عنبر بو به نسبت برنج های خارجی و بی کیفیت موجود در بازار بسیار مناسب و ارزان بوده و قیمت برنج عنبر بوی کشت شده در استان های جنوبی بسیار مناسب تر نسبت به برنج عنبر بوی شمال با نام چمپا می باشد. صادرات برنج عنبر بو نیز به کشور های دیگر انجام شده که از عوامل مهم در تامین سرمایه در کشور مان محسوب خواهد شد. قیمت برنج عنبر بو معمولا از ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده است که معمولا این برنج عنبر بو در بسته های ۱۰ کیلو گرمی در بازار توزیع می شود .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما