صادرات انواع برنج هاشمی درباری معطر

برنج هاشمی از بهترین و گران قیمت ترین برنج ایرانی به شمار می رود چون این برنج درجه یک بوده و دارای کیفیت عالی و طعم بی نظیری است که در دنیا نظیرش را نمی توان یافت. تولید برنج هاشمی درباری معطر در کشور به صورت انبوهی انجام می شود زیرا مشتریان زیادی در سراسر دنیا برای خرید این محصول اقدام می کنند.

صادرات انواع برنج هاشمی درباری معطر

بررسی کیفی برنج هاشمی درباری معطر

بررسی کیفی برنج هاشمی درباری معطر تولیدی برنج به روش های مدرنی صورت می پذیرد و ارگانیک بوده و در دو کشت چین اول و چین دوم تولید می شود.

از صفر تا صد سفید کردن برنج برنجی که به دست مصرف کننده می رسد کاملا سفید بوده و دانه های درشت و اعلا می باشد اما این برنج در ابتدا همانند گندم دارای یک پوشش قهوه ای مانند است تا به دست مشتری برسد آن را در کارخانه های بزرگ شالی کوبی سفید می کنند.

دانه های برنج قبل از سفید شدن را شلتوک می نامند. برنج را بعد از اینکه برداشت می کنند ابتدا آن را در مقابل نور مستقیم خورشید خشک می کنند.

بعد از اینکه برنج به شالی کوبی منتقل شد نیاز است مراحل مختلفی را از سر بگذراند تا به رنگ سفید تبدیل شده تا قابلیت پختن را داشته باشد.

ابتدا انواع کاه و سنگ را از شلتوک جدا می کنند و در مرحله بعدی به وسیله دستگاه های نظیر پوست کن تیغه ای یا گریز از مرکز برنج های قهوه ای را پوست می کنند. بعد از این مرحله پوسته قهوه ای رنگ و دانه های شکسته برنج از هم جدا می شوند.

مهمترین مرحله سایش قیمت برنج معطر می باشد که در دستگاه های استوانه ای یا افقی انجام می شود که در این روش با سایشی که بر روی این دانه ها داده می شود برنج به خوبی سفید شده و درخشنده می شود. پس از طی مراحل مختلف که صفر تا صد آن را در این مطلب بیان نمودیم برنج را برای بسته بندی آماده می کنند.

قیمت انواع برنج هاشمی درباری معطر

قیمت انواع برنج هاشمی درباری معطر صادرات برنج معطر دسته بندی های مختلفی دارد این دسته بندی به دانه های کامل، نیم دانه و لاشه تقسیم می شوند که در پروژه سفید کردن برنج به این صورت تبدیل می گردد.

پخش برنج هاشمی با کیفیتی عالی در شهر های مختلفی صورت می پذیرد.کشاورزان برای اینکه مشتری بتواند با قیمتی ارزانتر برنج را بخرد واسطه ها را در این بین حذف نموده و خودشان مستقیما کالا را به فروش می رسانند.

پخش انبوه برنج هاشمی در بسته بندی های کوچک و بزرگی صورت می پذیرد که مصرف کننده از طریق سایت این کالا را به صورت آنلاین سفارش می دهد و پخش کننده اصلی آن را به مشتریان تمام نقاط کشور ارسال می دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما