صادرات برنج عنبربو چگونه انجام میشود ؟

برنج عنبر بو دارای مرغوبیت و محبوبیت فراوانی در میان مردم می باشد و شرکت های زیادی به همین دلیل در زمینه خرید و فروش و نیز صادرات آن به کشور های همسایه فعال می باشد.

از مزایای خرید عمده برنج عنبربو علاوه بر مناسب تر شدن قیمت خرید ، بهره مندی از ویژگی و خواص این برنج می باشد.

قیمت برنج عنبر بو بسیار مناسب است و تقریبا از ۲۰۰ هزار تومان تا ۴۰۰ هزار تومان می باشد که این قیمت در ازای هر کیسه ۱۰ کیلو گرمی می باشد.

صادرات برنج عنبر بو

خرید عمده برنج طبیعت

برنج عنبر بو به علت بهره مندی از کیفیت و خواص متفاوت صادرات آن به کشور های همسایه به وفور انجام می گیرد که رونق اقتصادی زیادی را برای کشور فراهم می آورد.

علت نام گذاری برنج عنبر بو عطر و بوی بی نظیر آن می باشد زیرا که عنبر نام ماده معطری است که در شکم یک نوع ماهی در جنوب کشور تولید می شود و نام این برنج از نام این برنج گرفته شده است.

برنج عنبر بوی چمپا که در شمال کشور کاشته می شود دارای دانه های کوتاهی است که نسبت به برنج های جنوب دارای تنوع بالاتری در فروش می باشد.

شرکت های بسیاری در زمینه خرید و فروش و صادرات برنج عنبر بو فعال می باشند که از سود بالایی در فروش بهره می برند.

خرید و فروش برنج عنبر بو

خرید برنج عنبربو خوزستان

از عوامل مهم در خرید برنج عنبر بو مراجعه به مراکز معتبر می باشد و باید در خرید به اصل و اورجینال بودن برنج توجه نمود زیرا که برنج های نا مرغوب فاقد کیفیت و عطر و بوی مطلوب می باشند.

برای آزمایش برنج عنبر بو از لحاظ عطر و بو می توان بخشی از آن را در دست گرفت و سپس با دمیدن بر روی آن از عطر و بوی آن آگاه شد .

بهترین روش خرید عمده برنج عنبر بو مراجعه مستقیم به مراکز و تولید کنندگان معتبر این محصول می باشد زیرا که می توان با مشاهده کیفیت محصول به خرید آن پرداخت.

مزایای خرید برنج عنبربو

خرید برنج بصورت عمده

برنج عنبر بو دارای مزایای متعددی در خرید می باشد که از مزایای آن در زمان برداشت محصول بهره وری بسیار فراوان این برنج می باشد.

برنج عنبر بو حاوی فیبر است که در سلامت پوست و مو و تقویت آن بسیار موثر واقع می شود و نسبت به سایر برنج ها در زمان کاشت به آب کم تری نیاز دارد.

برنج عنبر بو در زمان کاشت از هیچ گونه کود شیمیایی استفاده می شود که موجب ارگانیک بودن این برنج شده و مشتریان زیادی را به خود جلب می نماید.

بهترین روش پخت برنج عنبر بو تهیه آن به روش دم کرده می باشد زیرا که در این روش پخت تمام خواص و ویتامین های موجود در آن در زمان پخت حفظ می شود.

 

صادرات و قیمت تعیین شده برنج عنبر بو: برنج عنبر بوی جنوب نسبت به برنج عنبر بوی شمال دارای عطر و طعم بیشتری می باشد و دارای طبع گرمی بوده و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.

از مهم ترین روش های کاهش قیمت برنج عنبر بو خرید عمده و مستقیم این برنج و نیز خرید اینترنتی آن از مراکز معتبر می باشد.

قیمت برنج های عنبر بو در بازار عبارتند از:

  • برنج عنبر بوی درجه ۱ کیلویی ۳۵ هزار تومان
  • برنج عنبر بوی قهوه ای اعلا هر کیلو ۳۰ هزار تومان
  • برنج عنبر بوی مرغوب هر کیلو ۲۵ هزار تومان
  • برنج عنبر بوی پنج ستاره هر کیلو ۳۸ هزار تومان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما