مرکز عرضه برنج هاشمی طلایی ۱۰کیلویی

مرکز عرضه برنج هاشمی طلایی ۱۰کیلویی با هدف تامین مواد غذایی سالم برای مردم در این زمینه فعالیت می کند و مرغوب ترین و با کیفیت ترین برنج را با طعمی عالی و عطری فوق العاده خوش در بسته بندی های ۱۰ کیلوگرمی استاندارد به صورت مستقیم توسط تولید کننده با حذف تمامی دلالان و رابط های بازاری با ارائه ضمانت به طور عمده و خرده با قیمت های باورنکردنی و ارزان به صورت الکترونیکی در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار خریداران سراسر کشور قرار می دهد.

مرکز عرضه برنج هاشمی طلایی 10کیلویی

مشخصات انواع برنج هاشمی طلایی ۱۰کیلویی

مشخصات انواع برنج هاشمی طلایی 10کیلویی انواع برنج از مواد غذایی محبوب و پر طرفدار است که کمتر خانواده ای پیدا می شود که روزانه از این محصول استفاده نکنند. برنج شامل گونه های مختلفی است که هر نوع مشخصات منحصر به فردی دارد.

یکی از برترین گونه های برنج ایرانی برنج هاشمی طلایی ۱۰کیلویی است که به طور ارگانیک و طبیعی پرورش می یابد و دارای طبعی گرم می باشد و در بسته بندی های ۱۰ کیلوگرمی قرار دارد. این نوع برنج طعم و بویی دلنشین و دلپذیر دارد و دارای بافتی نرم و ملایم است.

این محصول از نوع تمام دانه می باشد و ظاهری کاملا سال و بدون هیچ گونه شکستگی دارد و ظاهری نسبتا کوچک و گرد دارد و حین پخت زیاد قد نمی کشد.

این ماده غذایی ظاهری کوتاه دارد و ری نمی کند به همین دلیل گزینه مناسبی برای مجالس و محافل نمی باشد و این نوع برنج ظاهری کاملا سالم، یکدست و یکنواخت دارد و هیچ گونه لک و خال سیاه رنگی بر روی این برنج وجود ندارد و فاقد هرگونه ناخالصی و املاح می باشد.

راهنمای خرید برنج هاشمی طلایی ۱۰کیلویی

راهنمای خرید برنج هاشمی طلایی 10کیلویی برنج هاشمی طلایی ۱۰کیلویی از برترین، تازه ترین و با کیفیت ترین محصولات ایرانی می باشد که در بسته بندی هایی با ابعاد و اندازه های ده کیلو گرمی در برند های گوناگونی تولید می شود.

بسیاری از افراد حین خرید برنج ۱۰کیلویی دچار مشکلات و سردرگمی هایی می شوند و نمی توانند برنج مرغوب هاشمی را از برنج بی کیفیت تشخیص دهند و ممکن است دچار اشتباهاتی شوند به همین دلیل باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم که به شرح زیر می باشند….

  1. عطر و رایحه این نوع برنج هرگز از بین نمی رود حتی در زمان پخت عطر بی نظیر آن به مشام می رسد.
  2. برنج هاشمی با کیفیت ظاهری سالم دارد و به هیچ وجه دانه ها شکسته نمی باشند و هیچ گونه ناخالصی در ترکیب آن وجود ندارد.
  3. این محصول مورد تایید سازمان بهداشت و درمان و غذا و دارو قرار گرفته است و دارای نشان سیب سبز سلامت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما