تامین کننده برنج لاشه هاشمی عمده

برنج لاشه هاشمی عمده از محصولات پرطرفدار تولید شمال کشور برای استفاده جهت طبخ انواع آش و برخی غذاهای سنتی است. طعم و مزه بی نظیر این محصول در کنار قیمت نسبتاً مناسب آن، سبب شده تا حجم سفارشات عمده برای خرید آن افزایش یابد. اگر برای سفارش مستقیم برنج لاشه از طریق تامین کننده محلی با محدودیت روبرو هستید، با ما همراه شوید تا نمایندگان معتبر پخش را معرفی کنیم.

تامین کننده برنج لاشه هاشمی عمده

معرفی انواع برنج لاشه هاشمی عمده

معرفی انواع برنج لاشه هاشمی عمده در مرحله فرآوری و آماده سازی دانه های برنج سبوس دار، حجم قابل توجه ای از دانه ها شکسته و خرد شده که توسط دستگاه های سورتینگ به صورت اتوماتیک از برنج کامل جداسازی می شوند. این نوع برنج ها در دو نوع لاشه و نیم دانه هستند که به صورت بسته بندی یا فله با قیمت های ارزانتر در بازار خرید و فروش می شوند.

عده زیادی تفاوت بین برنج لاشه و نیم دانه را به خوبی نمی دانند که همین امر موجب می شوند که نتوانند نمونه های مرغوب و مناسب با ذائقه یا نیاز خود تهیه کنند. اگر هنگام سفید کردن دانه برنج، تنها نیمی از دانه ها شکسته شوند، به آن لاشه می گویند.

تفاوت برنج لاشه با نیم دانه در سایز و اندازه آنها است که نوع اول یعنی لاشه درشت تر از برنج های نیم دانه هستند. این محصولات از نظر کیفیت و قیمت ارقام مختلفی دارند که یکی از بهترین آنها برنج لاشه هاشمی است.

برنح لاشه هاشمی دارای رنگ بسیار سفید، عطر زیاد و همچنین بافت محکم و سفت است. به علت داشتن عطر بسیار مطبوع از این نوع برنج برای طبخ انواع چلو سفید، تهیه آرد حلوا، انواع آش های سنتی و محلی و شله زرد استفاده می کنند.

قیمت فروش برنج لاشه هاشمی عمده

قیمت فروش برنج لاشه هاشمی عمده قیمت برنج لاشه هاشمی در بازار مناطق مختلف با تغییرات چندانی همراه نیست. چرا که سالانه با عرضه برنج های برداشت شده از شالیزارها نرخ های مصوبی را برای خرید هر کیلو از آنها اعلام می کنند. به طور کلی قیمت یک کیلو برنج لاشه هاشمی بر اساس معیارهای زیر تعیین و نرخ گذاری می شود:

  • هزینه های تولید و فرآوری برنج شمال
  • قیمت یک کیلو برنج هاشمی سالم
  • هزینه و وزن بسته بندی
  • حجم تولید سالیانه انواع برنج هاشمی

برای خرید و فروش برنج لاشه به صورت عمده و با قیمت رقابتی شناخت تامین کنندگان محلی در شمال کشور اهمیت زیادی دارد. به ویژه اگر قصد سفارش این محصول در حجم کلان را دارید، ضمن حذف واسطه ها باید به دنبال کاهش هزینه های جانبی باشید.

نمایندگان فروش این مرکز با سابقه ای طولانی در زمینه عرضه انواع برنج محلی به صورت عمده و بسته بندی، جهت تامین بهترین رقم برنج لاشه هاشمی با قیمت تولیدی آماده همکاری با خریداران در سراسر کشور هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما