شرکت سانی رایس شما را به خرید عمده بهترین محصولات برنج ایرانی و خارجی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید برنج چمپا جنوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های ظاهری برنج چمپامرکز توزیع برنج چمپا جنوب

بازار خرید برنج چمپا جنوب در ایران از رونق خوبی برخوردار است. چرا که مشتریان زیادی وجود دارند که تقاضای خرید این محصول را دارند. تولید کنندگان این محصول کار پخش آن را به دو صورت حضوری و آنلاین انجام می دهند تا مشتریان بتوانند به سادگی به این محصول دسترسی پیدا کنند.

بازار خرید برنج چمپا جنوب

ویژگی های ظاهری برنج چمپا

ویژگی های ظاهری برنج چمپا

ویژگی ظاهری برنج چمپا شکل گرد آن می باشد علاوه بر این برنج دارای طول متوسط و کوتاهی است و این امر موجب می‌شود که این برنج پس از پخت کم حجم شود برنج های چمپاهایی که زودرس هستند دارای طول بیش از ۷ میلیمتر می باشند و این برنج ها دارای دانه متوسطی هستند ولی چمپاهایی که دیررس هستند طولشان زیر ۶ میلیمتر می باشد به همین خاطر این برنج ها در دسته دانه های کوتاه قرار می‌گیرند.

از نظر ژنتیکی دانه‌های چمپا دارای خصوصیات زیر می باشد :

برنج چمپا دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر بی آبی است و بنابراین در جاهایی که نیمه خشک یا خشک است این برنج کشت می‌شود و این امر موجب می‌شود که این برنج ها در برابر گرما نیز دارای مقاومت خوبی باشند. خصوصیت مهم دیگری که در رابطه با برنج های چمپا وجود دارد این است که این برنج ها در برابر بیماریها و آفات نیز مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهند به دلیل خصوصیات ویژه ای که برای این که این محصول در جاهایی مثل استان خوزستان که دارای آب و هوای گرم است و آب شور می باشد قابل کشت می باشد از خصوصیات برنج چمپا می توان موارد زیر را برشمرد :

  • معطر 
  • مغذی
  • قیمت مناسب

مرکز توزیع برنج چمپا جنوب

مرکز توزیع برنج چمپا جنوب

مرکز توزیع برنج چمپا جنوب در اکثر شهرهای ایران صورت می پذیرد تا مشتریانی که در سراسر کشور قصد تهیه این محصول را دارند، بتوانند به راحتی آن را تهیه نمایند.

از جمله مزایای خرید آنلاین می توان به این ویژگی اشاره کرد که در سایت های اینترنتی که کار فروش محصولات را انجام می دهند، به صورت مشخص از محصول عکس تهیه شده است. به طوری که گویی که مشتریان آن را در مقابل خود می بیند و به راحتی می توانند با بررسی زوایای مختلف محصول، مشاهده قیمت، مقایسه قیمت های گوناگون با یکدیگر و بسیاری موارد دیگر به راحتی در منزل اقدام به تهیه محصول نمود. 

این روش رفته رفته بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری این روش را می پسندند و اکثریت مردم گرایش به خرید آنلاین محصولات پیدا کرده اند. چرا که در خرید آنلاین مزایای بسیار زیادی نصیب مشتری و خریدار می‌شود که در خرید حضوری این مزایا وجود ندارد.

مدیر شرکت سانی رایس : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت سانی رایس شما را به خرید عمده بهترین محصولات برنج ایرانی و خارجی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید